Neewer LED Panel Světlo + Stativ 200 cm

1 hodnocení
–8 % 2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Supervýkonný LED panel bude vaším ideálním společníkem pro studiové přisvětlování. Tón světla lze nastavit od teplého až po studený, mezi hodnotami 3200 - 5600°K, může tak simulovat přirozené neutrální denní světlo. Panel je osazen 144 ks LED diodami a vše je dosazeno do pevného plastového těla. Výhodou je opravdu velký výkon oproti například softboxům s klasickými twist halogeny. Díky technologii LED můžete regulovat jas i teplotu, a to na zadní straně panelu, kde se na displeji zobrazuje hodnota Kelvinů, jas v % a také stav baterie. LED panel má nabíjecí Li-ion baterii a tím se stává neskutečně mobilní, nikde nepřekáží napájecí kabel. Pokud byste ovšem chtěli, panel lze napájet i pomocí kabelu (kabel není součástí balení). LED světlo můžete postavit jak na stůl, tak připevnit na 2 metrový stativ a díky kulové stativové hlavě lze nastavovat do různých úhlů.

LED panel je lehký, mobilní a velmi výkonný. Je tak vhodný nejen na foto, ale video, kdy můžete vzít stativ do ruky a natáčet i akční snímky s perfektním osvětlením.

  • Rozměry světelné plochy: 25,6x10x2,5 cm
  • 144 ks LED diod
  • Barva světla: 3200 - 5600°K
  • Výkon lampy: 15W
  • Kapacita baterie: 8,4V
  • Intenzita světla a barevná teplota lze regulovat na zadní straně panelu
  • Výška stativu: 200 cm

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN70/82
Kategorie: LED