Sada Fotostudio 3x LED Softbox + Stativy + Jeřáb (10500 lm)

Neohodnoceno
3 499 Kč 2 891,74 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Sada tří softboxů včetně stativů a žárovek s celkovým LED výkonem 60W (3x20W) je ideální pro studiové vybavení na focení či natáčení videí. Softboxy krásně zjemní stíny, zakryjí odlesky a projasní pozadí. Pevná konstrukce zajistí dokonalé vypnutí difuzního plátna, které je odnímatelné. Každý softbox disponuje výkonnou LED CORN žárovkou. Výhodou softboxů je jejich kompaktnost a neuvěřitelná rychlost složení do pouzdra už do 3 minut. Jeden softbox je jeřábový, díky teleskopickému ramenu tak můžete nastavit světlo ze shora.

  • Rozměry softboxů: 70x50 cm
  • Výška stativů: až 200 cm
  • Žárovky: superúsporné, bílé denní světlo, bílý tón, barevná teplota 5500°K - blízká dennímu světlu, standardní E27 socket, snadno vyměnitelné / modifikovatelné

Dokumentace

Obsah balení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: B96/1
Kategorie: Softboxy

Fotověci vysazují stromky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít vás budeme informovat.