45 cm Průměr 18" RGB Kruhové Foto Světlo + Stativ 200 cm + Ovladač

19 hodnocení
3 099 Kč 2 561,16 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Kompletní vybavení pro focení nebo natáčení self videa, na líčení nebo jako klasické stálé světlo do ateliéru na focení. Průměr kruhového RGB světla je 45 cm a stativ má až 2 metry, což z něj činní ideální nástroj i pro focení celých postav. Stativ mimo to pracuje ve velkém rozsahu, takže pokud redukujete jeho výšku, lze ho například použít i k osvětlení níže položených věcí nebo sedících osob. RGB kruhové světlo má flexibilní kloub, díky kterému docílíte úhlového nastavení světla.

Barevný kruh má samozřejmě základní tři barvy, a to bílé, denní a teplé světlo. Dále má pak 26 různých barevných variancí, přičemž základ se stává z červené, zelené a modré. Na kruhu můžete nastavit i automatické barevné prolínání, je tak i skvělým doplňkem jako lampa do bytu. Nastavení světelné intenzity je samozřejmostí.

Vše se ovládá dotykově na panelu kruhu, případně pomocí dálkového ovladače. Kruh je vybavený třemi flexibilními držáky na telefon, které se do kruhu upevňují pomocí adaptéru cold shoe. Díky adaptéru cold shoe můžete do kruhu jednoduše upevnit i fotoaparát.

Napájení je ze sítě EU Plugem, napájení samotných zařízení připevněných na ringu lze provádět pomocí speciálního USB portu, který se nachází v zadní části kruhu.

  • Selfie ring má 18 palců, tj. 45 cm
  • Výkon 35 - 50 W (orientační přepočet 4200 lm)
  • 448 ks LED diod + 64 RGB diod
  • Barevná teplota: 2700 - 7000 K (3 odstíny - teplá, neutrální, studená + 26 barevných nastavení)
  • CRI >80
  • Nastavení jasu a barvy
  • Výška stativu: až 200 cm
  • Dotykové ovládání kruhu + dálkové ovládání

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN124/138
Kategorie: Kruhová

VIDEO