Softbox Difuzér Difuzor 42 x 42 cm pro LED Panel

Neohodnoceno
Akce
Softbox Difuzér Difuzor 42 x 42 cm pro LED Panel
–10 %
–10 % 539 Kč 445,45 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Softboxový difuzér na LED panel krásně zjemní a rozptýlí světlo z LED diod a redukuje tak stíny. Je ideálním společníkem např. pro focení portrétů. Díky tomu budete moci zachytit ty nejlepší snímky. Softbox je složený v malém pouzdře a je typu "POP UP". Plocha je čtvercového tvaru o rozměrech 42 x 42 cm s hloubkou 16 cm. Uvnitř se nachází stříbrná odrazná plocha a na LED panel se jednoduše nasadí pomocí suchých zipů.

  • Rozměry: 42 x 42 x 16 cm
  • Rozměry otvoru pro upevnění LED panelu: 22 x 22 cm - látka je pružná, můžete do něj vložit i třeba 30 cm a větší LED panel
  • Ochranné pouzdro: 20 cm v průměru

Obsah balení

  • 1x softbox
  • 1x popruhy pro upevnění
  • 1x pouzdro

VIDEO NÁVOD

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: A45/1
Kategorie: Příslušenství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.