Jeřábové Teleskopické Rameno ke Stativu Wall Boom + Závaží + Kloub

15 hodnocení
–31 % 549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

K ramenu je třeba ideálně jen jakýkoliv stativ (není součástí balení) a pak už je to jen princip "Plug and Play". Pohyblivý kloub je totiž součástí balení a stejně tak stabilizační pouzdro na závaží (tam je třeba jen doplnit například štěrk nebo písek). V kompletu se stativem tak dostanete konstrukci, která může měřit celkem až 3,2 metru (2 metry stativ a 1,2 metru teleskopické rameno).

A co s tím pak? Hotový komplet můžete dále použít na přichycení čehokoliv, co se týká studiové techniky. Ideální na klasické softboxy, led světla nebo lze na rameno připnout plátno a použít to jako konstrukci k vytvoření pozadí.

Rameno je v základu dlouhé 50 centimetrů a lze ho prodloužit až na 1,3 metru. Průměr tyče je 2,4 cm. Vyrobeno je z hliníku.

OBSAH BALENÍ

  • 1x tyč
  • 1x kloub
  • 1x pouzdro na závažíDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN34/38
Kategorie: Konstrukce