Sada Fotostudio 2x Softbox Světlo + 2x Stativ + 8x LED Žárovka (24000 lm)

Neohodnoceno
3 499 Kč 2 891,74 Kč bez DPH
Vyprodáno

O PRODUKTU

Potřebujete opravdu velký světelný výkon na focení nebo natáčení videí? Pak je tento set dvou softboxů perfektní volbou. Obsahuje celkem osm LED žárovek s celkovou světelností 24000 lumenů.

Profesionální studiové foto lampy Andoer jsou ideální pro studiové vybavení. Krásně zjemní stíny, zakryjí odlesky a projasní pozadí. Pevná konsturkce zajistí dokonalé vypnutí difuzního plátna, které je odnímatelné. Každý softbox má 4 výkonné LED žárovky a pokud by pro vás bylo světla až moc, tak softboxy jsou vybavené regulátorem, díky kterému můžete vždy po páru žárovky vypnout. Výhodou je jejich kompaktnost a neuvěřitelná rychlost složení do pouzdra už do 3 minut. K softboxu je také možnost dokoupit jeřábové teleskopické rameno, s kterým můžete nasvítit scénu přímo ze shora.

  • Rozměry softboxů: 70x50 cm
  • Výška stativů: až 200 cm
  • Žárovky: výkon jedné LED žárovky: 25 W (cca 3000 lm), barevná teplota 5500 K
  • Regulátor na zadní straně softboxu, kterým lze po páru žárovky vypnout
  • Otočný úhel: 360°

DOKUMENTACE

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: A98/1
Kategorie: Softboxy
Položka byla vyprodána…