My

Kontakt

Nahoře na liště je standardní email a telefon. Eshop je otevřený nonstop, a stejně tak chceme být i my. Na odpověď na svůj emailový dotaz nebudete čekat dva dny, ale odpověď dostanete hned. Infolinku máme standardně pracovní dny 9-16, ale klidně zavolejte přímo velkýmu kápovi, ať se stará, kdykoliv. Tady je mobil na Luboše +420 725 777 333. 

 

T. +420 720 241 591   E. info@fotoveci.cz   IG. @fotoveci  FB. Fotoveci

 

zdravica

 

naše mise

Všechno to začalo roce 2020, za časů temných, coronavirových. Již delší dobu provozujeme dva shopy, jeden s módou Dreamstock.cz a druhý obchod s ručně vyráběnými stolky Treesome.cz. Potřebovali jsme vymyslet efektivní řešení pro focení našich vlastních produktových fotografií, obzvláště pro Treesome, kde každý vyrobený kus je originál a zaslouží si svou vlastní fotografii. Nakonec jsme se rozhodli, že to vyřešíme interním studiem a nákupem vlastní techniky. 

Při nekonečném hledání jsme narazili na fantastické výrobce a distributory osvětlovací techniky a příslušenství pro fotografy. Zboží se nám velmi zalíbilo a neuvěřitelně nám s focením našich produktů pomohlo. Ušetřilo nám nejen spoustu času, ale i peněz. A tak jsme se rozhodli, že uděláme focení dostupnější pro všechny, kdo potřebují nafotit nejen své produktovky, stejně jako my, ale i pro amatéry, začínající fotografy nebo i další eshopy, firmy či profesionály. A protože jsme fotografické technice začali laicky říkat "fotověci", vznikl tak náš třetí eshop. Zajímá vás kompletní story?

 

Tohle jsme my

 

1
 
 
 
2
 
 
  
3_1
 
 
 
4_1
 
 
 
5_1
 
 
 
6_1
 
 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení