My

Kontakt

Nahoře na liště je standardní email a telefon. Eshop je otevřený nonstop, a stejně tak chceme být i my. Na odpověď na svůj emailový dotaz nebudete čekat dva dny, ale odpověď dostanete hned. Infolinku máme standardně pracovní dny 8:30-17, ale klidně zavolejte přímo galaktickému maršálovi, ať se stará, kdykoliv. Tady je mobil na Luboše +420 725 777 333.  Máte technický dotaz ohledně gravírky? Volejte našim technikům na +420 792 641 911.

 

T. +420 720 241 591   E. info@fotoveci.cz   IG. @fotoveci  FB. Fotoveci

T. technické dotazy +420 792 641 911 

 

zdravica

 

naše mise

Všechno to začalo roce 2020, za časů temných, coronavirových. Již delší dobu provozujeme dva shopy, jeden s módou Dreamstock.cz a druhý obchod s ručně vyráběnými stolky Treesome.cz. Potřebovali jsme vymyslet efektivní řešení pro focení našich vlastních produktových fotografií, obzvláště pro Treesome, kde každý vyrobený kus je originál a zaslouží si svou vlastní fotografii. Nakonec jsme se rozhodli, že to vyřešíme interním studiem a nákupem vlastní techniky. 

Při nekonečném hledání jsme narazili na fantastické výrobce a distributory osvětlovací techniky a příslušenství pro fotografy. Zboží se nám velmi zalíbilo a neuvěřitelně nám s focením našich produktů pomohlo. Ušetřilo nám nejen spoustu času, ale i peněz. A tak jsme se rozhodli, že uděláme focení dostupnější pro všechny, kdo potřebují nafotit nejen své produktovky, stejně jako my, ale i pro amatéry, začínající fotografy nebo i další eshopy, firmy či profesionály. A protože jsme fotografické technice začali laicky říkat "fotověci", vznikl tak náš třetí eshop. Zajímá vás kompletní story?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotověci vysazují stromky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít vás budeme informovat.