Kariéra

Děláme focení dostupnější. Jsme mladá rozvíjející se firma, která vznikla v roce 2020, za časů temných, koronavirových. Již delší dobu provozujeme dva shopy, jeden s módou Dreamstock.cz a druhý obchod s ručně vyráběnými stolky Treesome.cz. Potřebovali jsme vymyslet efektivní řešení pro focení našich vlastních produktových fotografií a rozhodli jsme se, že to vyřešíme interním studiem a nákupem vlastní techniky. Přes partnera v Německu nyní distribuujeme kvalitní a hlavně extrémně levné fotoprodukty. Zajímá vás komplet story? Dozvíte se ZDE.

 

 

A jelikož se stále rozrůstáme, NYNÍ HLEDÁME VÝPOMOC S NAŠIMI ESHOPY.

 

Co můžete očekávat?

V našich kancelářích nehledejte komfort, klídek (nudu) a kafíčka. Tohle patří zatím hlavně našim zákazníkům. Jsme stále na začátku cesty a každý den tvrdě a s obrovským nadšením a drajvem makáme na tom, abychom stále inovovali a překvapovali naše zákazníky i konkurenty svým precizním a inovativním přístupem. A funguje nám to. Práce u nás není o tom jít v pondělí makat, nějak si to odsedět a už se zase těšit na pátek odpoledne. My se tu tou prací bavíme a sháníme stejně zapáleného člověka.

 

Co bude náplní práce?

Jedná se o provoz eshopu se vším, co k tomu patří, se zaměřením na expedici, administraci objednávek a zákaznický servis. Jedná se o administraci, fakturaci, dohledávání zboží ve skladu, balení i inventury, komunikaci se zákazníky a vyřizování emailů.

Je třeba se naučit všechny tyto činnosti. Z nich se lze po čase profilovat a specializovat, případně přejít i k jiné práci. Tak jak rosteme a vyvíjíme se, tak si tu každý z nás postupně najde svoje místo a dělá práci, která ho opravdu baví, naplňuje a pomáhá celému našemu projektu. Každý z nás ale začínal s provozem a každý z nás občas dělá všechno, hlavně o Vánocích. :)

Časová dotace může být první měsíc (dva) třeba jen parttime, o Vánocích a po nich už ale fulltime. Největším testem budou právě nadcházející Vánoce, kdy budeme zároveň potřebovat největší pomoc. Hledáme někoho mladšího  cca 20 - 30 let, svěžího, kdo se nebojí práce, řešení problémů a je ochotný se učit novým věcem. 

Jsme flexibilní ve všem, můžeme toho spoustu naučit a zároveň se třeba i rádi něčemu přiučíme, pokud máte zkušenosti. Nabízíme velmi dynamické prostředí, fresh team, možnost rozvoje a nebo třeba super teambuilding akcičky.

 

Práce nejlépe na DPP, případně OSVČ.

Adresa: Nádražní 3, Praha 5.

Odměna: dle domluvy.

Životopisy bez chyb a s fotkou na: info@fotoveci.cz