Showroom

Prodejna a basecamp

 

Jakmile pro vás na výdejně připravíme zboží, přijde vám email. I v tomto emailu najdete informace, které potřebujete k odběru. Naši prodejnu naleznete na adrese Nádražní 3, Praha 5. Můžete nám zavolat na + 420 720 241 591 (standardně k dispozici 8:30-17:00) nebo napsat na email info@fotoveci.cz.

Zboží si zde můžete prohlédnout a následně zakoupit nebo i zapůjčit. Lepší je si předem udělat objednávku, klidně i více kousků, mezi kterými si chcete vybrat to vhodnější řešení, ale můžete přijít i naslepo. Rádi se vším poradíme a doporučíme.

  
PO - PÁ: 8:30 - 17:00
 
 Potřebujete vyzvednout zásilku v jiný čas? Dejte vědět, zkusíme něco vymyslet.
 
 
 
    

MHD to máte cca 3 minuty z metra Anděl (vestibul Na Knížecí) a nebo ze Smíchovského nádraží. Kousek je také tramvajová zastávka Na Knížecí nebo Plzeňka. Konkrétní spoj si můžete naplánovat třeba zde.

 
Pokud pojedete autem, tak si adresu zadejte do navigace nebo alespoň před cestou mrkněte na mapu nebo video, ať zbytečně nebloudíte. 
 
Jak se k nám dostanete? Nacházíme se na Smíchově mezi dvěma železničními mosty, vstup do budovy je přes dvůr vedle cedule Growmania viz.obrázek. Správné dveře do budovy jsou označeny černou cedulkou, vedle výtahové zásobovací rampy, vždy odemčeny, stačí na ně pouze zatlačit (nemusíte zvonit), poté běžte do 1. patra, kde se nachází výdejna. Jo a když už tu budete, dejte si cestou něco na zub v @eaternia.jidelna z druhé strany budovy, mají tam samý dobroty!
 

IMG_5900-2

 

1 2