Showroom

Výdejna a basecamp

 

Jakmile pro vás na výdejně připravíme zboží, přijde vám email. I v tomto emailu najdete informace, které potřebujete k odběru. Naši výdejnu naleznete na adrese Nádražní 3, Praha 5. Můžete nám zavolat na + 420 720 241 591 (standardně k dispozici 9-16:30) nebo napsat na email info@fotoveci.cz.

Zboží si zde můžete prohlédnout a následně zakoupit nebo i zapůjčit. Vždy je ale třeba udělat objednávku, abyste měli 100% jistotu, že tu pro vás máme vše připraveno.

  
PO - PÁ: 9:00 - 16:30
 
 
 
    

 

IMG_5900-2

 

MHD to máte cca 3 minuty z metra Anděl (vestibul Na Knížecí) a nebo ze Smíchovského nádraží. Kousek je také tramvajová zastávka Na Knížecí nebo Plzeňka. Konkrétní spoj si můžete naplánovat třeba zde.
 
Pokud pojedete autem, tak si adresu zadejte do navigace nebo alespoň před cestou mrkněte na mapu nebo video, ať zbytečně nebloudíte. Před domem je vždy dostatek parkovacích míst. 
 
Online pickup / showroom naleznete v 1. patře komerční budovy Eternia. Vstup do ní je přes dvůr vedle cedule Growmania viz. obrázek níže, správné dveře do budovy jsou vedle výtahové zásobovací rampy, vždy odemčeny, stačí na ně pouze zatlačit (nemusíte zvonit), poté běžte do 1. patra, kde se nachází výdejna. Jo a když už tu budete, dejte si cestou něco na zub v @eaternia.jidelna z druhé strany budovy, mají tam samý dobroty!