Prodejna & Kontakt

Fotověci sídlí v centru Prahy. Drtivá většina sortimentu je k dispozici na naší prodejně v Lidické, takže se u nás můžete stavit a vše si prohlédnout a vyzkoušet. Některé specifické zboží (laser gravírky) vám rádi předvedeme na našem výdejním skladu o kus dál v ulici Nádražní, 500 metrů pěšky.

 

PRODEJNA PRAHA LIDICKÁ

Naši prodejnu / výdejnu naleznete na adrese Praha 5 Anděl Lidická 28.

Zboží si zde můžete prohlédnout a následně zakoupit nebo i zapůjčit. Doporučujeme si ale předem udělat objednávku, klidně i více kousků, mezi kterými si chcete vybrat to vhodnější řešení. Můžete ale samozřejmě přijít i na slepo. Rádi se vším poradíme a doporučíme. 

Máte zájem o gravírku? Čtěte níže.

Otvíračku máme PO - PÁ 8:30 - 17:00 

 Potřebujete vyzvednout zásilku v jiný čas? Dejte vědět, zkusíme něco vymyslet.
info@fotoveci.cz +420 720 241 591

  

 

 

 

 

VÝDEJNÍ SKLAD PRAHA NÁDRAŽNÍ.

Chcete koupit gravírku, ale potřebujete zodpovědět technické dotazy nebo ji rovnou sestavit se zaškolením? Na adrese Praha 5, Nádražní 3 máme výdejní sklad / showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

Jak se k nám dostanete? Nacházíme se na Smíchově mezi dvěma železničními mosty, vstup do budovy je přes dvůr vedle cedule Growmania viz.obrázek. Správné dveře do budovy jsou označeny černou cedulkou, vedle výtahové zásobovací rampy, vždy odemčeny, stačí na ně pouze zatlačit (nemusíte zvonit), poté běžte do 1. patra. 
  

Otvíračku máme PO - PÁ 8:30 - 16:00 

 Potřebujete vyzvednout zásilku v jiný čas? Dejte vědět, zkusíme něco vymyslet.
info@fotoveci.cz +420 792 641 911
 
  
 
 
 

IMG_5900-2