Mini Mobilní Kondenzátorový Mikrofon Jack 3,5 mm

Neohodnoceno
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Citlivý mini kondenzátorový mikrofon je velmi malý, skladný a přenosný. Zároveň je dynamický a má širokou frekvenční odezvu. Je skvělým doplňkem při natáčení videí a nahrávání kvalitního zvuku v rušném prostředí, jelikož eliminuje hluk prostředí a nahrává pouze váš hlas. Využijete ho například při rozhovorech nebo různých vlogech.

Koncovka mikrofonu je klasický jack 3,5 mm, je tak ideální pro malé kamerky s 3,5 mm vstupem na mikrofon, např. DJI, Gopro apod. Můžete ho připojit do PC, notebooku, kamery nebo telefonu. Pokud vaše zařízení nemá výstup pro jack koncovku, stačí jen dokoupit adaptér pro USB-C.

  • Nahrávání zvuku všemi směry
  • Délka kabelu: 5 cm
  • Signál/šum: > 36dB
  • Koncovka: jack 3,5 mm

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: C56/1
Kategorie: Mikrofony

Fotověci vysazují stromky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít vás budeme informovat.