Ambasadorství

Zajímáte se o fototechniku nebo ji jen používáte při natáčení své tvorby? Chcete pasivně vydělat balík? Paráda! Nabízíme vám příležitost, díky které můžete vydělávat klidně i v noci nebo když jste na dovolené, aniž byste hnuli prstem. Jak je to možné?

Pokud máte aktivní Instagram, Youtube nebo TikTok a máte nejlépe co nejvíce follows, stačí pod video šoupnout odkaz na naše stránky, který bude obsahovat trackovací link. Když přes tento odkaz někdo nakoupí, zaregistruje se to do statistik přes Google Analytics. Jednou za měsíc mrkneme do statistik a částku vám pošleme včetně printscreenu z analytického nástroje. 

Pokud chcete prodeje výrazně navýšit, stačí třeba na konci videa upozornit na tento link vaše follows, doporučit techniku, kterou sami používáte (za výhodných podmínek můžeme poskytnout cokoliv z nabídky.)

Nabízíme takto 12% z obratu, který se počítá bez DPH. Když přes vás tak proběhnou nákupy za 100.000,- za měsíc, tak vyplatíme 12.000,- na účet. 

Líbí? Dejte vědět a domluvíme se! Jsme k dispozici na emailu, telefonu nebo můžeme skočit na oběd, sídlíme v centru Prahy.