Andoer 2 v 1 Tripod Monopod Selfie Tyč 127 cm

Neohodnoceno
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Univerzální teleskopická selfie tyč se stativem má ve složeném stavu pouhých 40 cm a při rozložení dosahuje délky až skvělých 127 cm. Kovový stativ má velmi stabilní tři nohy a dosahuje do výšky 7 cm. Stativ můžete použít samostatně třeba s držákem na telefon, který je součástí balení a nebo na něj pomocí 1/4 šroubu připevníte selfie tyč a vytvoříte tak stabilní vyšší stativ. Pro své rozměry a praktičnost je tak ideálním společníkem na cesty.

Selfie tyč má pěnové madlo pohodlné do ruky. Na konci tyče je otočná hlava s 1/4 šroubem, na kterou můžete upevnit fotoaprát, držák na telefon (je součástí balení) nebo Gopro kameru (adaptér je součástí balení).

Telefon můžete upevnit jak na výšku, tak na šířku, držák je velmi flexibilní a jeho rozpětí je 5,5 - 9,5 cm. K selfie tyči dostanete také držák s bluetooth spouští, která se propojí s telefonem a můžete tak fotit nebo natáčet na dálku. Je vhodná jak pro Android, tak iOS systém.

  • Stativ: max výška 7 cm
  • Max. výška stativu + selfie tyče: 127 cm
  • Materiál: plast + kov
  • Bluetooth spoušť pro Android i iOS
  • Adaptér pro telefon i kameru
  • Rozpětí držáku na telefon: 5,9 - 9 cm

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: A66/1
Kategorie: Monopody