Andoer Foto Stativ Selfie Tyč Tripod Smart Lock 150 cm + Bluetooth Spoušť

Neohodnoceno
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Velmi praktický stativ s maximální výškou 150 cm lze použít i jako selfie tyč. Výhodou je navíc bluetooth spoušť, díky které můžete ovládat focení a natáčení na dálku pouhým stisknutím tlačítka. Stativ je vyrobený z kvalitního hliníku, nohy jsou pogumované, nekloužou a celý stativ je tak velmi stabilní. Jeho minimální výška je 47 cm a ve složeném stavu pouhých 33 cm. Váží 565 g a je vhodný na cesty.

Na konci tyče je 1/4 šroub, univerzální pro většinu fotoaparátů a kamer. Připevnit na něj můžete i držák na telefon, který je součástí balení. Destička s 1/4 šroubem lze naklápět o 180° do vámi požadovaného úhlu.

  • Výška: 47 - 150 cm
  • Váha stativu: 565 g
  • Dosah bluetooth: až 10 m

Obsah balení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: D03/1
Kategorie: Monopody & Selfie

Fotověci vysazují stromky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít vás budeme informovat.