Andoer Foto Stativ 1,35m + Smartphone holder

23 hodnocení
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Tělo stativu je opravdu robustní a stabilní, menší nerovnosti jde pohodlně srovnávat pomocí speciálních nástavců na koncích nohou. Srovnat do váhy pomůže také integrovaná vodováha umístěná na hlavici. K hlavici lze díky rychloupínací destičce s 1/4 šroubem velmi pohodlně připojit kamerku, fotoaparát nebo i telefon. Pro ten poslední případ máte součástí balení i phone holder.

Výška je 1,35 metru a nosnost až 5 kg. Hmotnost produktu je 683 gramů. Minimální výška je 50 cm a maximální 135 cm.

Obsah balení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN31/35
Kategorie: Tripody
Nevyplňujte toto pole:
AZ Avatar autora N/A 27.7.2023 22:07
Dobrý den, mohu se zeptat zda tento stativ/hlavice umožňuje natáčení do stran? Nebo pouze nahoru a dolu? Děkuji za odpověď, hezký den
Odpovědět
F Avatar autora N/A 27.7.2023 23:05
Dobrý den, hlavice umožňuje i otáčení do stran :)
AZ Avatar autora N/A 24.5.2023 20:53
Mohu se zeptat, zdaje stativ vhodný i flat lay focení? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den
Odpovědět
T Avatar autora N/A 25.5.2023 08:37
Tento stativ nemá výsuvnou vertikální tyč na flatlay fotky. Ideální na tento typ fotek je tento stativ: https://www.fotoveci.cz/k-f-concept-s210-foto-stativ-flexibilni-tripod-231-cm--10-kg/

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.