Jak se stát úspěšným youtuberem

Víte, jak se stát úspěšným youtuberem?


Být jůtuberem je sen velkého množství lidí, ale jen málo kdo k tomu najde odvahu..
Miliony zhlédnutí, sledujících, sláva, peníze, hobby..cokoliv vás dovedlo k tomu, že se chcete stát úspěšným youtuberem, držíme vám palce.

 

Co by vám ale nemělo chybět pokud s youtuberingem začínáte?

Rozhodně vám nesmí chybět jasná vize o tom, co za content máte v plánu vytvářet. YouTube je platforma otevřená téměř všem typům obsahu. Jasnou věcí je i přehledný kanál a vhodně nazvaná videa

Co je ale klíčem k úspěchu, tak jsou kvalitní videa. Ať už bude váš content jakkoliv zajímavý, nikdy s ním neprorazíte, pokud si nepohlídáte jeho formu!

Co kdybychom vám mohli nabídnout výhodné nástroje, které vám dopomůžou v tom, abyste se cítili sebevědomí natolik, že do toho skočíte po hlavě?

  • Základním kamenem pro tvorbu je samozřejmě kamera či telefon s kamerou s vysokým rozlišením, což už je dnes běžné.
  • Druhým veledůležitým prvkem je světlo. Vždy vybírejte na základě osvětlení prostoru, doporučujeme ale vybírat světla co mají světelnost alespoň 1500 lm a více.

Vhodnou volbou můžou být třeba softboxy, kterými hezky zjemníte světlo a zároveň osvětlíte velký prostor. Velkou výhodou jsou světla, která můžete regulovat, ať už jejich intenzitu, tak barevnou teplotu, toho docílíte u LED žárovek. 

Toužíte po tzv. jiskře v oku, která zaujme na první pohled? Po světle, které dokonce pomůže rozzářit a vyhladit pleť? Pak jsou jasnou volbou kruhová světla. Určitě neuděláte chybu kombinací softboxu na projasnění pozadí a odstranění stínů a kruhového světla, které udělá pěkné odlesky v očích. Věřte, že tím docílíte zaručeně nejlepších výsledků.

 

Náš tip.: Udělejte video více kreativní a pohrajte si s barvami s pomocí RGB.

  • Mezi další nástroj můžeme zařadit pozadí. Slyšeli jste už třeba o green screenuSkvělá volba pro zábavné youtubery, jejichž hlavní cíl je pobavit své sledující za pomocí klíčování a nahrazení jednoho pozadí jiným. Máme pro vás dobrou zprávu - nabízíme více druhů zelených pozadí a to na základě toho, jak velký váš natáčecí prostor máte k dispozici.


    Pokud jste streamer her či jen prostě nemáte ještě natáčecí místnost, naším výběrem pro by bylo určitě tohle zelené plátno s nástavcem na židli či toto s kotvením.
  • Jestli jste byli obdařeni velkým pokojem či velkou místností na natáčení a můžete si dovolit "roztahovat se", co takhle mít doma rovnou výhodný set? Možnosti jsou nekonečné..
  • Pokud je vaším snem mít opravdu dobrý vlogovací kanál, nesmí vám chybět stativ či stabilizátor! Pomůže stabilitě obrazu celého videa a úchyt je mnohem příjemnější než kdybyste drželi jen kameru.
  • Jedním z posledních veledůležitých nástrojů jsou mikrofony. Využijete je nejen na podcasty, ale i na veškerá videa, kde chcete být dobře slyšet. Pro vtipálky může být skvělým doplňkovým produktem zvuková karta nebo měnič hlasu

Samozřejmě platí, že pokud byste chtěli poradit s výběrem, můžete nás kontaktovat na chatu, directu na instagramu či e-mailu.


Hodně štěstí všem budoucím youtuberům, streamerům, podcasťákům a influencerům

přeje Bella!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení