CNC Laser Gravírovací Frézovací jednotka 15000 mW

6 hodnocení
Akce
CNC Laser Gravírovací Frézovací jednotka 15000 mW
–10 %
–10 % 5 849 Kč 4 833,88 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Nespornou výhodou laseru je kompatibilita s většinou dostupných gravírek na trhu, takže pokud máte tělo gravírky a chybí vám laser nebo chcete zvýšit výkon dosavadního stroje, je to pro vás ideální volba.

Napájení je zde řešeno klasickým 12V adaptérem, který si můžete zakoupit v obchodech s elektronikou. Propojení základní desky a gravírovacího přístroje je zajištěné pomoci kabelu, který je součástí balení. Tělo laseru je celokovové a velmi robustní. Pro gravírování je potřeba mít maximálně zaostřený paprsek, abychom získali co nejčistší laserovou stopu. Ta bude poté velmi přesná a dostatečně silná, aby zanechala stopu i v tom nejtvrdším materiálu.

Je důležité dodržovat zásady BOZP při práci s laserem, a proto nedílnou součástí gravírovacího procesu jsou ochranné brýle, které ochrání vaše oči před nebezpečnými paprsky. Brýle jsou součástí balení, takže jste zakoupením tohoto setu kompletně vybaveni pro gravírování.

Obsah balení

  • 1x laserová hlavice
  • 1x kabel

Bezpečnost

Tato laserová hlavice je bezpečnostní třídy 4 a může způsobit vážné a trvalé poškození nebo úplnou ztrátu zraku, popálení a jiné úrazy. Nikdy se nekoukejte přímo do laseru a to ani s ochrannými brýlemi. Nenechávejte se lasere pracovat děti. Odražený paprsek na vzdálenost několika metrů může způsobit slepotu. Zároveň může odraz laseru způsobit vznícení některých materiálů a hrozí tak vznik požáru. Nikdy tak nenechávejte laser bez dozoru a po použití ho vždy vypněte, nejlépe ze zdroje napájení.

Showroom

Zboží si můžete pickupnout osobně každý všední den v Praze na Nádražní 349/3. Máte k tomuto produktu technické dotazy a chtěli byste ho předvést? Na adrese máme specializovaný showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

Kód Kód: Z9/1
Kategorie: Příslušenství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.