CNC Laser Gravírovací Frézovací jednotka 15000 mW

1 hodnocení
6 499 Kč 5 371,07 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKUTU

Nespornou výhodou laseru je kompatibilita s většinou dostupných gravírek na trhu, takže pokud máte tělo gravírky a chybí vám laser nebo chcete zvýšit výkon dosavadního stroje, je to pro vás ideální volba.

Napájení je zde řešeno klasickým 12V adaptérem, který si můžete zakoupit v obchodech s elektronikou. Propojení základní desky a gravírovacího přístroje je zajištěné pomoci kabelu, který je součástí balení. Tělo laseru je celokovové a velmi robustní. Pro gravírování je potřeba mít maximálně zaostřený paprsek, abychom získali co nejčistší laserovou stopu. Ta bude poté velmi přesná a dostatečně silná, aby zanechala stopu i v tom nejtvrdším materiálu.

Je důležité dodržovat zásady BOZP při práci s laserem, a proto nedílnou součástí gravírovacího procesu jsou ochranné brýle, které ochrání vaše oči před nebezpečnými paprsky. Brýle jsou součástí balení, takže jste zakoupením tohoto setu kompletně vybaveni pro gravírování.

OBSAH BALENÍ

1x laserová hlavice 1x kabel

BEZPEČNOST

Tato laserová hlavice je bezpečnostní třídy 4 a může způsobit vážné a trvalé poškození nebo úplnou ztrátu zraku, popálení a jiné úrazy. Nikdy se nekoukejte přímo do laseru a to ani s ochrannými brýlemi. Nenechávejte se lasere pracovat děti. Odražený paprsek na vzdálenost několika metrů může způsobit slepotu. Zároveň může odraz laseru způsobit vznícení některých materiálů a hrozí tak vznik požáru. Nikdy tak nenechávejte laser bez dozoru a po použití ho vždy vypněte, nejlépe ze zdroje napájení.DOPRAVA A SHOWROOM

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete pickupnout osobně každý všední den v Praze na Nádražní 349/3. Máte ke gravírce nebo příslušenství technické dotazy a chtěli byste gravírku předvést? Na adrese máme showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

Kód Kód: Z9/1
Kategorie: Příslušenství