360° Stolní automatický self trackovací Gimbal Stativ Stabilizátor Video Vlog

9 hodnocení
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Tento smartphone disponuje technologií, díky níž bude telefon sám trackovat pohyb a čočku kamery zaměřovat na pohybující se objekt. Disponuje inteligencí, která dokáže identifikovat a zaměřit obličej, celé lidské tělo nebo například domácího mazlíčka. Přístroj je také ideální na různé druhy Live Streamů, virtuální hovory nebo například self workaut videa.

Ke snadnému užívání vám také pomůže integrovaná baterie (vydrží cca 30 hodin) a nabíjecí kabel, vše je součástí základního balení. Vám tak stačí pouze přístroj zapnout, stáhnout jednoduchou aplikaci (zdarma iOs i Android) v angličtině a začít používat. Aplikace spáruje telefon automaticky, není tak třeba složitě párovat přes bluetooth.

Aplikace umí foto, video, filtry atd..

Rozměry stativu jsou 93 x 93 x 165 centimetrů a váží 250 gramů. Do stativu lze nasoukat telefon šíře až 10 centimetrů. Celý přístroj lze také klasickým závitem připevnit na jakýkoliv stativ.DOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN33/37
Kategorie: Doplňky