Andoer Teleskopická Tyč Stojan Držák na Stůl 2 kg

Neohodnoceno
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Teleskopická tyč na stůl s 1/4 šroubem na konci je spolu s kulovou stativovou hlavou praktickým společníkem pro upevnění např. kruhového světla, držáku na telefon nebo DSLR a další techniky.

Svorka pro montáž na stůl s protiskluzovou ochrannou podložkou může připevnit stojan k většině stolů, čelu postele, nočnímu stolku, kuchyňské lince atd. Použít ho tak můžete na živé vysílání, videokonference, nahrávání videí, produktovou fotografii apod. Nosnost tyče má 2 kg.

Instalace je snadná a stojan nezabere téměř žádné místo. Je vyrobený z hliníkové slitiny s pevnými spoji, nemusíte se tak bát, že by nebyl stabilní. Tyč lze vysunout až do výšky 100 cm a díky adaptéru kulové hlavy můžete připevněné zařízení otočit až o 360°.

Celý set je navíc velmi skladný, můžete si ho vzít klidně i na cesty.

  • Materiál: hliníková slitina + plast
  • 1/4 šroub
  • Šířka svorky: max. 5 cm
  • Délka: min. 40 cm, max. 100 cm

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: T8/1
Kategorie: Držáky