Flexibilní Kovové Rameno 360° na Telefon Flat Lay Holder na Stativ + Kulová Hlava

Neohodnoceno
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Potřebujete si vyfotit produkt ze shora technikou flat lay? Skvělým řešením je flexibilní bytelné kovové rameno, které se upne na stativ. Na konci je vybavené 1/4 šroubem a kulovou hlavou, na kterou lze upnout držák na telefon (je součástí balení). Ten pak můžete natočit do požadované pozice.

Kovové rameno má na délku 40 cm. Upínací mechanizmus (kloub) musíte odšroubovat a připnout na tyčku stativu. Kloub lze posunovat po celé délce tyče podle potřeb. Průměr tyče na kterou lze rameno upevnit má 1 cm. Je vhodné např. pro tyto stativy, pro stativy ke kruhovým světlům nebo softboxům.

  • Materiál: kov + plast
  • Délka tyče: 40 cm
  • Průměr 1 cm
  • Průměr pro upevnění tyče stativu: 1 cm
  • Kulová hlava - otočná o 360°
  • Rozpětí držáku na telefon: 58-80 mm

Obsah balení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: B78/1
Kategorie: Držáky

Fotověci vysazují stromky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít vás budeme informovat.