Ortur Air Pump Assist Pumpa Laserové Gravírování

Neohodnoceno
3 399 Kč 2 809,09 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Ortur pumpa je jednoduchým nástrojem pro zefektivnění vaší práce s laserovými gravírkami, tento model je vyráběn na míru modelům Ortur, není tedy kompatibilní s ostatními gravírkami. Zásadním způsobem zrychluje práci a zlepšuje také její estetiku. Air assist může rychle snižuje povrchovou teplotu předmětů během gravírování a řezání, zabraňuje zkreslení a změně barvy v důsledku vysokých teplot a zajišťuje hladké a přesné linie.

Je elegantní, je tichá, je rychlá, je výkonná (nejvýkonnější z naší nabídky, až 50l za minutu), je na míru Ortur strojům. Je všechno, co potřebujete.

Ortur je mladá progresivní značka specializující se pouze na výrobu laserových přístrojů. Díky tomuto úzkému zaměření můžete očekávat opravdu precizní dílenské zpracování a intuitivní ovládání. Jsme oficiální distributoři v ČR a prodejem této značky se zabýváme dlouhodobě, můžete se na nás tak spolehnout v rámci před i po nákupního poradenství a servisu.

  • Rozměry pumpy : 190x170x94mm
  • Váha: 2kg
  • Material: Hliník
  • Air Output (objem vzduchu): 10-50L/min
  • Výkon: 12V 25W
  • Hlučnost: max 60dB (podobný hluk jaký vydává elektrický větráček)

Dokumentace ke stažení

Obsah balení

  • Air Pump Assist
  • PU přívodní vzduchová hadička
  • Power adaptér
  • Přislušenství k připojení

Showroom

Zboží si můžete pickupnout osobně každý všední den v Praze na Nádražní 349/3. Máte k tomuto produktu technické dotazy a chtěli byste ho předvést? Na adrese máme specializovaný showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

Kód Kód: C49/1
Kategorie: Příslušenství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.