Ortur Prodlužovací Set Extension Pack Kit pro Gravírovací CNC Laser Master 2 Pro

Neohodnoceno
3 599 Kč 2 974,38 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Pořídili jste si Mastra Dvojku a chcete ještě více zlepšit efektivitu vaší výroby? Teď je na to navíc super doba, protože od vydání Mastra Trojky šel tento model s cenou dolů! Tak pojďme na to!

Tato sada vám zvětší akční plochu z 40x40 na 40x80, díky tomu tak můžete gravírovat buďto mnohem větší předměty nebo mnohem více předmětu naráz, které poskládáte po pracovní ploše a ušetříte tak spoustu času. Součástí balení je komplet sada se vším všudy. Nejde jen o prodloužení samotné konstrukce ale i o doprovodnou kabeláž.

  • Materiál: nerez + hliník

Obsah balení

  • komplet příslušenství k sestavení Extension Kitu + návod (gravírka není součástí, jedná se pouze o prodej prodlužovacího kytu)

Showroom

Zboží si můžete pickupnout osobně každý všední den v Praze na Nádražní 349/3. Máte k tomuto produktu technické dotazy a chtěli byste ho předvést? Na adrese máme specializovaný showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

Kód Kód: B92/1
Kategorie: Příslušenství

Video ukázka

Fotověci vysazují stromky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít vás budeme informovat.