Ortur Voštinový Pracovní Stůl pro Gravírování Pracovní Laser Deska Pad

Neohodnoceno
2 899 Kč 2 395,87 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Pořídili jste si gravírovací stroj, ale nechcete si poškodit svůj vlastní stůl? Nebo nechcete, aby na vyřezávaných výrobcích zůstávaly černé skvrny od vypalování?

Ortur pracovní deska je vyrobena ze slitiny hliníku a její konstrukce je odolná, nerezová, ohnivzdorná a hlavně neuvěřitelně lehká a snadno manipulovatelná. Speciální vroubkovaný povrch poskytuje optimální cirkulaci vzduchu a odvod zplodin. To výrazně zlepšuje efektivitu řezání a kvalitu gravírování a můžete dosáhnout kvalitnějších - esteticky krásnějších výsledků. Díky odvodu tepla z gravírovaného předmětu se vyhnete tomu, že by se např. dřevo spálilo.

  • Rozměry voštinového stolu: 40 x 44,8 cm
  • Materiál: nerez + hliník
  • Váha: 1,75 kg

Obsah balení

  • komplet příslušenství k sestavení viz návod v galerii produktu

Showroom

Zboží si můžete pickupnout osobně každý všední den v Praze na Nádražní 349/3. Máte k tomuto produktu technické dotazy a chtěli byste ho předvést? Na adrese máme specializovaný showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

Kód Kód: B85/1
Kategorie: Příslušenství

Video ukázka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.