360° Otočný Podstavec Stativ Foto Video se Zrcadlem 5 kg

Neohodnoceno
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Lámete si hlavu nad tím, jak udělat dokonalý panoramatický záběr produktu nebo okolí? Pak je skvělou volbou 360° otočný podstavec. Dokážete s ním velmi rychle a snadno udělat nejen pěknou fotografii produktu, ale i pěkné panoramatické video. Jeho rozměry jsou kompaktní, podstavec má v průměru 20,5 cm, na výšku 5 cm. Otočný podstavec je neuvěřitelně mobilní i díky USB napájení, stačí jen připojit třeba powerbanku nebo může fungovat na baterii s kapacitou 2000 mAh (není součástí balení). Můžete tak tvořit dokonalé záběry kdekoliv.

Otočný podstavec má na horní desce zrcadlo, produkty se v něm tak krásně odráží. Je vhodný pro váhu do max. 5 kg, má dvě různé rychlostní nastavení a točí se pouze doprava. Na podstavec lze položit jak produkt na focení či natáčení, tak třeba fotoaparát či malý stativ s mobilem a natočit tak pěkný panoramatický záběr okolí. Délka USB kabelu je 150 cm. Na výběr máte navíc ze dvou variant, a to v bílé nebo černé barvě.

  • Rozměry: 20,5 x 5 cm
  • Délka USB kabelu: 150 cm
  • 2 rychlostní stupně
  • 1 směr otáčení
  • Max. nosnost: 5 kg

Vhodným doplňkem pak může být také fotostan k focení či natáčení produktů s hezkým pozadím.

OBSAH BALENÍ

  • 1x otočný podstavec
  • 1x USB kabelDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: S7/2
Kategorie: Otočné podstavce