Jak připravit zboží pro kurýra?

Formulář pro vratky posíláme v každé zásilce. Najdete ho na druhé straně faktury. Je třeba ho vložit do vráceného balíčku. 

  • Nepoužité zboží, které chcete vrátit, znovu zabalte do původního obalu tak, aby nedošlo k poškození obalu a obsahu balíčku. Když se tak nestane, musíme občas něco strhnout z původní částky, abychom zboží dostali do původního stavu.
  • Nyní si můžete objednat kurýra na čas, kdy se vám to hodí a hlavně ZDARMA, stačí kliknout tady a vyplnit jednoduchý formulář, vše ostatní už se děje automaticky nebo to zařídíme my.
  • Peníze vrátíme na účet, jakmile nám zboží dorazí. Nevyměňujeme. 

 

Pokud vám tento způsob nevyhovuje, můžete nám balík poslat nazpět svépomocí, jakýmkoliv jiným způsobem, řiďte se pak prosím návodem zde.

 

IMG_5963

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.