Robustní Stativ Tripod pro Světla Softbox Deštník 230 cm

Neohodnoceno
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Vyprodáno

O produktu

Robustní univerzální studiový stativ s maximální výškou 230 cm je vhodný pro softboxy, foto deštníky, LED foto kruhy či jiná přídavná světla. Na konci je zakončený 1/4 šroubem, je tak plně univerzální. Výhodou jsou jeho pružiny, při snižování výšky stativu se nemusíte bát, že by zařízení zprudka dosedlo, pružina sjezd hezky zmírní. Dejte jen pozor, když šroub uvolníte, tyč stativu lehce odpruží. :)

  • Průměr tyčí: 30 mm, 20 mm
  • Minimální výška: 95 cm
  • Maximální výška: 230 cm
  • Obsahuje 1/4 šroub
  • Materiál: odolný hliník
  • Pružinový stativ

Obsah balení

  • 1x pružinový stativ

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: B45/1
Kategorie: Tripody
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.