Studiové LED Panel Pásové Světlo 4 ramena Doctor Octopus 16000 LUX / 0,5 m + Stativ 180 cm

Neohodnoceno
4 999 Kč 4 131,40 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Výkonný Octopus 4x LED panel bude vaším ideálním společníkem pro studiové přisvětlování. Jeden panel je dlouhý 30 cm. Výkon světla je 80W. Technologie LED umožňuje pružně regulovat jas a teplotu dle aktuální potřeby. Flexibilní, skládací a otočný design. Lze je snadno složit do tašky, která je součást balení. Každé světlo je otočné o 270 stupňů a sklopné, světlo si můžete nastavit do libovolného úhlu. Vícenásobný napájecí zdroj má namontovaný USB port, kterým lze dobíjet telefon během svícení, nebo možnost napájení pomocí dvou baterií NP-F750 (není součástí balení). Díky tomu, může být Octopus plně mobilní. Spolehlivě osvětlí jak detail u produktového focení, tak portréty nebo celé postavy. Foto ani video není problém. Popřípadě pomocí adaptéru můžete upevnit i fotoaparát, adaptér ale není součástí balení.

  • Rozměry světla: 30 x 5 cm světelné plochy (x4)
  • Výkon: 80 W
  • Světelnost: 16000 LUX / 0,5 m, 1x panel 4000 LUX / 0,5 m
  • 448 ks LED diod
  • Barevná teplota: 3200 - 5500 K
  • Nastavení jasu a teploty
  • Výška stativu: 70 - 180 cm

Obsah balení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: C06/1
Kategorie: LED

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.