Druhá Jakost PHOTO BOX FOTO FOTOBOX STUDIO FOTOSTUDIO FOTOSTAN STAN 40 CM

Neohodnoceno
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Perfektní volba pro profi produktové fotografie bez starostí. Pokud fotíte malé produkty a sháníte top produkt v poměru cena / kvalita / výkon, nehledejte dál. Celý stan máte složený do pár minut a tím máte vyřešeno komplet vlastní "fotostudio" pro focení menších produktů. V balení je totiž vše, co potřebujete. 

Dostatek světla z 2 LED pásů, které si můžete posouvat jak chcete. Mají opravdu dostatečný výkon, například i pro focení bílých produktů na bílém pozadí. S tímto oříškem jsme si ve vlastním eshopu lámali dlouho hlavu a tento fotostan problém řeší. Ledky jsou dostatečného výkonu a bílý interiér navíc odráží světlo přesně tam, kam potřebujete. A jako bonus absolutně bez nežádoucího stínu. LED pásy jsou napájeny přes USB kabel, fotostan můžete tedy připojit k PC, notebooku, pomocí adaptéru nebo dokonce s použitím powerbanky. Fotostan tak může být dokonale mobilní.

 

U stanu je poničený USB adaptér, takže je potřeba ho opravit nebo si dokoupit jiné LED pásy.

 

Co se týká pozadí, na výběr máte hned z několika barev, jako je samozřejmě bílá, černá, zelená na klíčování či červená.

Celý produkt je zabalen v praktickém a robustním pouzdru na zip.

OBSAH BALENÍ

  • 1x fotobox
  • 2x LED pás (70 diod) - NEJSOU FUNKČNÍ
  • 4x fotopozadí
  • 1x brašna na přenosDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

 

Kód Kód: 1953
Kategorie: Výprodej %