26 cm Průměr 10 "Kruhové Foto Světlo na Stůl pro Flat Lay

19 hodnocení
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Perfektní stabilní kruhové světlo na stůl s průměrem 26 cm je ideálním světlem pro flat lay fotografie či videa. Kruhové světlo je mobilní, skladné a lze umístit kamkoliv. Perfektní pro fotografování produktů, portrétů nebo pro natáčení videí a online streamování. Výhodou je možnost nastavit kruh přímo ze shora a nikde nebude překážet stativ v záběru. Ideální např. pro natáčení kuchařských receptů.

Podstavec pro kruh je kovový s pěnovými polštářky proti poškrábání stolu. Na podstavci je usazena hliníková pevná tyč, která dosahuje maximální délky 42 cm. Dolní část tyče má kloub pro naklánění tyče až o 180° a v horní části se nachází kulová stativová hlava, na kterou se upevní kruh. Ten pak lze otáčet až o 360° a naklápět do všech stran dle potřeby. Uprostřed kruhu se nachází kloub a držák na telefon, který lze opět nastavit do všech úhlů. Video na šířku i výšku tak není problém.

Napájet jde přímo z USB, adaptéru nebo třeba i z powerbanky. Na kabelu je ovládání, kterým můžete nejen snižovat či zvyšovat intenzitu světla, ale také barevnou teplotu (od teplé po studený tón). Kruhové světlo navíc rovnoměrně osvětlí obličej s pěknými odlesky v očích, zamezí nechtěným stínům v obličeji, dokonce i trochu zredukuje vrásky. Produkty budou perfektně osvětlené ze všech stran.

  • Selfie ring má 10 palců, tj. 26 cm
  • Výkon 12 W (orientační přepočet 1000 lm)
  • 128 ks LED diod
  • Barevná teplota: 2700 - 6000 K (3 odstíny - teplá, neutrální, studená)
  • Nastavení jasu a barvy světla
  • Délka stativové tyče: 25 - 42 cm
  • Délka USB kabelu kruhového světla: 2 m
  • Materiál podstavce: kov + hliník

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: O9/1
Kategorie: Kruhová