26 cm Průměr 10 "Kruhové Foto Světlo na Stůl pro Flat Lay

11 hodnocení
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Perfektní stabilní kruhové světlo na stůl s průměrem 26 cm je ideálním světlem pro flat lay fotografie či videa. Kruhové světlo je mobilní, skladné a lze umístit kamkoliv. Perfektní pro fotografování produktů, portrétů nebo pro natáčení videí a online streamování. Výhodou je možnost nastavit kruh přímo ze shora a nikde nebude překážet stativ v záběru. Ideální např. pro natáčení kuchařských receptů.

Podstavec pro kruh je kovový s pěnovými polštářky proti poškrábání stolu. Na podstavci je usazena hliníková pevná tyč, která dosahuje maximální délky 42 cm. Dolní část tyče má kloub pro naklánění tyče až o 180° a v horní části se nachází kulová stativová hlava, na kterou se upevní kruh. Ten pak lze otáčet až o 360° a naklápět do všech stran dle potřeby. Uprostřed kruhu se nachází kloub a držák na telefon, který lze opět nastavit do všech úhlů. Video na šířku i výšku tak není problém.

Napájet jde přímo z USB, adaptéru nebo třeba i z powerbanky. Na kabelu je ovládání, kterým můžete nejen snižovat či zvyšovat intenzitu světla, ale také barevnou teplotu (od teplé po studený tón). Kruhové světlo navíc rovnoměrně osvětlí obličej s pěknými odlesky v očích, zamezí nechtěným stínům v obličeji, dokonce i trochu zredukuje vrásky. Produkty budou perfektně osvětlené ze všech stran.

  • Selfie ring má 10 palců, tj. 26 cm
  • Výkon 12 W (orientační přepočet 1000 lm)
  • 128 ks LED diod
  • Barevná teplota: 2700 - 6000 K (3 odstíny - teplá, neutrální, studená)
  • Nastavení jasu a barvy světla
  • Délka stativové tyče: 25 - 42 cm
  • Délka USB kabelu kruhového světla: 2 m
  • Materiál podstavce: kov + hliník

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: O9/1
Kategorie: Kruhová