360° Stolní automatický self trackovací Gimbal Stativ Stabilizátor Video Vlog

14 hodnocení
–10 % 539 Kč 445,45 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Tento smartstand disponuje technologií, díky níž bude telefon sám trackovat pohyb a čočku kamery zaměřovat na pohybující se objekt. Disponuje inteligencí, která dokáže identifikovat a zaměřit obličej, celé lidské tělo nebo například domácího mazlíčka. Přístroj je také ideální na různé druhy Live Streamů, virtuální hovory nebo například self workaut videa.

Ke snadnému užívání vám také pomůže integrovaná baterie (vydrží cca 30 hodin). Vám tak stačí pouze přístroj zapnout, stáhnout jednoduchou aplikaci (zdarma iOS i Android) v angličtině a začít používat. Aplikace spáruje telefon automaticky, není tak třeba složitě párovat přes bluetooth.

Aplikace umí foto, video, filtry atd..

Rozměry stativu jsou 93 x 93 x 165 centimetrů a váží 250 gramů. Do stativu lze nasoukat telefon šíře až 10 centimetrů. Celý přístroj lze také klasickým závitem připevnit na jakýkoliv stativ.

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN33/37
Kategorie: Otočné podstavce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.