360° Stolní automatický self trackovací Gimbal Stativ Stabilizátor Video Vlog

15 hodnocení
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Tento smartstand disponuje technologií, díky níž bude telefon sám trackovat pohyb a čočku kamery zaměřovat na pohybující se objekt. Disponuje inteligencí, která dokáže identifikovat a zaměřit obličej, celé lidské tělo nebo například domácího mazlíčka. Přístroj je také ideální na různé druhy Live Streamů, virtuální hovory nebo například self workaut videa.

Selftrackovací stativ funguje na 3x AA baterie(nejsou součástí balení). Vám tak stačí pouze přístroj zapnout, stáhnout jednoduchou aplikaci SOUING APP (zdarma iOS i Android) v angličtině a začít používat. Aplikace spáruje telefon automaticky, není tak třeba složitě párovat přes bluetooth. Aplikace umí foto, video, filtry atd.

Celý přístroj lze také klasickým závitem připevnit na jakýkoliv stativ (není součástí balení).

  • Rozměry: 93 x 93 x 165 mm
  • Váha: 250 g
  • Maximální šířka telefonu: 10 cm
  • Horizontální rotace: 360°
  • Vertikální rotace: 37°
  • Maximální vzdálenost: 10 metrů

Dokumentace ke stažení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN33/37
Kategorie: Otočné podstavce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.