6kanálový Mixážní Pult Zvuková Karta Bluetooth Audio Mixer DJ Konzole Podcast Karaoke

Neohodnoceno
2 799 Kč 2 313,22 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Profesionální mixážní pult TEYYUN NA4 vám nabídne intuitivní ovládání a skvělé uživatelské vlastnosti. Pulty jsou vhodné pro domácí nahrávací studia, podcasty, karaoke nebo live vystoupení. Velkou výhodou je možnost napájení přímo z PC, nebo powerbanky.

TEYYUN NA4 je kompaktní mixážní pult, který vám bude k dispozici kdekoli a kdykoli. Šestikanálový pult nabízí dva kombinované XLR vstupy pro mikrofony a hudební nástroje s fantomovým napájením. USB vstup pro hudební přehrávače, tablety nebo mobilní zařízení díky bluetooth technologii. Pult dále disponuje sluchátkovým výstupem a stereo výstupem pro připojení k reproduktoru. Pomocí cinch výstupu můžete zařízení připojit k PC a přes zvukový program (např. AudaCity) nahrávat podcast.

  • Počet XLR vstupů: 4
  • Počet vstupů: 6
  • Počet AUX: 1
  • Počet cinch: 1

Obsah balení

  • 1x mixážní pult
  • 1x Napájecí kabel

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: C71/1
Kategorie: Mikrofony

Fotověci vysazují stromky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít vás budeme informovat.