Rovné Sáňky s Lepícím Polštářkem na GoPro Kameru

Neohodnoceno
Akce
Rovné Sáňky s Lepícím Polštářkem na GoPro Kameru
–20 %
–20 % 79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Praktické rovné sáňky slouží pro upevnění držáku na GoPro kamery či jiné sportovní kamery s podobným úchytem. Sáňky lze kombinovat s dalším příslušenstvím, umísťuje se na ně nástavec, na který se připevní kamera. Součástí balení je také oboustranný lepící polštářek, kameru si tak můžete upevnit třeba na sklo nebo jiný hladký povrch.

Obsah balení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN114/128
Kategorie: Adaptéry & držáky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.