Andoer 2x RGB Mini LED Panel + Stativ

Neohodnoceno
–10 % 1 259 Kč 1 040,50 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Praktický set dvou kompaktních LED panelů můžete využít jako hlavní nebo doplňkové světlo na focení produktů i portrétů. Využít ho můžete např. spolu s otočnými podstavci jako přisvícení produktů.

Panely s rozměry 10 x 15 cm lze připevnit na stativ, který je nastavitelný a to ve výšce 11 - 148 cm. Součástí stativu je také otočný kloub o 180°, není tedy problém světlo nastavit tam, kam přesně potřebujete. Přes 120 ks LED diod je bílá difuzní deska, která světlo zjemňuje a rozptyluje. Součástí balení jsou i další 4 výměnné barevné desky, díky kterým můžete mít světlo různě barevné.

Samozřejmostí LED panelů je pozvolné nastavení intenzity světla a barevné teploty. Světla se napájí pomocí USB, lze je tak napájet třeba i z powerbanky a mít světla všude s sebou.

  • Rozměry panelu: 10 x 15 cm
  • Výška stativu: 11 - 148 cm
  • Otočný úhel: 180°
  • Součástí 5 vyměnitelných barevných difuzních desek
  • Nastavení intenzity a barevné teploty
  • Napájení pomocí USB koncovky

Obsah balení

  • 2x LED panel
  • 2x stativ
  • 5x difuzní barevná fólie (bílá, červená, žlutá, modrá, zelená)

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: A42/1
Kategorie: LED

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.