2x Andoer Double Mini LED Foto Přídavná Světla k Fotoaparátu

Neohodnoceno
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Vyprodáno

O produktu

Velmi univerzální a neskutečně výkonná mini LED přídavná světla jsou dodávaná po dvou kusech. Jsou skvělým pomocníkem nejen pro fotografování, ale také pro natáčení videí. Lze je použít jako přídavná světla úplně kamkoliv. Mini LED Video Light má 1/4 vnitřní závit, díky kterému ho můžete připevnit nejen ke stativu. Pomocí adaptéru pak můžete jednotlivá světla pospojovat a vytvořit tak neomezeně velkou plochu plnou LED diod nebo je lze připevnit přímo na fotoaparát. Adaptér se sáňkami je součástí produktu. Přídavná foto světla vydrží při plném výkonu nabité až 2 hodiny. Připojují se pomocí USB kabelu s koncovkou USB C - lze tedy napájet i pomocí powerbanky, kterou najdete v dalších nabídkách.

Na mini LED panelech můžete také nastavovat intenzitu jasu ve dvou fázích. Barevná teplota je 6000 K a výkon 800 lm / 5 m.

  • Rozměry: 83 x 66 x 21 mm
  • 42 ks LED diod
  • Barevná teplota 6000 K
  • 800 lm / 5 m
  • Možnost nastavení jasu ve dvou fázích
  • Kapacita baterie: 2000 mAh
  • Váha: 78 g

Obsah balení

  • 2x LED světlo
  • 2x napájecí kabel

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: P1/1
Kategorie: LED
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.