Andoer Flexibilní Skládací Kovový Stojan na Stůl 3 kg

9 hodnocení
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Flexibilní kovový stojan na stůl s nosností 3 kg je naprosto ideálním společníkem pro upevnění např. kruhového světla nebo držáku na telefon i díky standardnímu 1/4 šroubu. Svorka pro montáž na stůl s protiskluzovou ochrannou podložkou může připevnit stojan k většině stolů, čelu postele, nočnímu stolku, kuchyňské lince atd. Použít ho tak můžete na živé vysílání, videokonference, nahrávání videí, produktovou fotografii apod.

Instalace je snadná a stojan nezabere téměř žádné místo. Je vyrobený z hliníkové slitiny s pevnými spoji a převody, nemusíte se tak bát, že by nebyl stabilní. Lze otáčet o 360° a ohýbat až o 180° do libovolného úhlu a polohy, kterou potřebujete. Díky adaptéru kulové hlavy je i hlavice otočná o 360° a zařízení tak dostanete velmi rychle do požadované pozice.

Celý set je navíc velmi skladný, můžete si ho vzít klidně i na cesty.

  • Materiál: hliníková slitina + plast
  • 1/4 šroub
  • Šířka svorky: max. 5 cm
  • Délka: 62 cm (rovný stav)
  • Hmotnost: 435 g (se svorkou a adaptérem na kulovou hlavu)

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: T7/1
Kategorie: Držáky