Andoer Flexibilní Skládací Kovový Stojan na Stůl 3 kg

2 hodnocení
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Flexibilní kovový stojan na stůl s nosností 3 kg je naprosto ideálním společníkem pro upevnění např. kruhového světla nebo držáku na telefon i díky standardnímu 1/4 šroubu. Svorka pro montáž na stůl s protiskluzovou ochrannou podložkou může připevnit stojan k většině stolů, čelu postele, nočnímu stolku, kuchyňské lince atd. Použít ho tak můžete na živé vysílání, videokonference, nahrávání videí, produktovou fotografii apod.

Instalace je snadná a stojan nezabere téměř žádné místo. Je vyrobený z hliníkové slitiny s pevnými spoji a převody, nemusíte se tak bát, že by nebyl stabilní. Lze otáčet o 360° a ohýbat až o 180° do libovolného úhlu a polohy, kterou potřebujete. Díky adaptéru kulové hlavy je i hlavice otočná o 360° a zařízení tak dostanete velmi rychle do požadované pozice.

Celý set je navíc velmi skladný, můžete si ho vzít klidně i na cesty.

  • Materiál: hliníková slitina + plast
  • 1/4 šroub
  • Šířka svorky: max. 5 cm
  • Délka: 62 cm (rovný stav)
  • Hmotnost: 435 g (se svorkou a adaptérem na kulovou hlavu)

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: T7/1
Kategorie: Držáky