Antibakteriální Gel na Ruce s Pumpičkou

Neohodnoceno
49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Hledáte malý a přenosný dezinfekční prostředek na ruce pro kancelářské nebo venkovní použití? Pak je antibakteriální gel na ruce s pumpičkou přesně to, co byste si měli pořídit. S malým obsahem lahvičky 59 ml je perfektní volbou, která se vejde i do kapsy. Díky pumpičce je dávkování velmi snadné a praktické.

  • Rychleschnoucí
  • Zničí až 99% všech virů a bakterií
  • Svěží vůně
  • 59 ml

Obsah balení

  • 1x lahvička gelu
  • 1x pumpička

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: T9/1
Kategorie: Beauty studia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.