FOTOSPIN Párty Gamechanger

Chcete pořádně oživit událost a pobavit sebe i ostatní? Pojďte tvořit originální vzpomínky s Fotospinem!

Co je to za blbost.

Jak nás tohle točivé rodeo napadlo? Milujeme párty! A tenhle foto spinner je prostě dokonalej ajsbrejkr každé výjímečné události jako jsou třeba firemní večírky, exhibiční show, svatby, maturáky, rozlučky se svobodou atdatdatd.

Jedná se o platformu, na které se dokola točí kruhové světlo s telefonem, který zachytí dokonalé záběry všech, co stojí nebo třeba tančí a užívají zábavu uprostřed podstavce. Kruhové světlo dokonale osvětlí všechny účastníky tak, že budou vypadat jak z hollywoodského filmu. 

Na fotospinu se nám líbí, jak krásně kombinuje virtuální a i tu přítomnou zábavu. Líbí se nám jeho dynamika a využití moderních technologií.

 

Protože máme spoustu zkušeností s pořádáním večírku, s fotografováním, natáčením videí i s prodejem a pronájmem fotografické i párty techniky, tohle je pro nás v nabídce prostě must have produkt. S radostí poskytujeme poradenství, rádi poradíme s jeho nákupem a předáme veškeré know how. A snad ještě raději vám ho pronajmeme a to včetně párty obsluhy a dopravy tak, abyste už nemuseli nic řešit a jen se bavit. Život je totiž jedna velká párty, tak si ji pojďme společně pořádně užít!

Disponujeme dostatečnými kapacitami ať se to týká zákaznického i technického supportu (online na emailu nebo telefonu) nebo samotnou obsluhou. Z důvodu vysoké poptávky jsme těchto strojů pořídili k zápůjčkám dokonce několik, abychom co nejvíce zvýšili pravděpodobnost, že bude jeden z nich volný přesně na termín, který vám vyhovuje.

 

 

Jak to funguje. 

Vemte si pár přátel (kapacita je max 5-6 lidí) a nastupte na dobře osvětlenou statickou párty platformu. Na povel se kolem vás začne otáčet dynamické rameno s kamerou a natočí vás tak několikrát dokola ze všech úhlů (max 15 vteřin záběru). A teď je to na vás. Uvolněte se, zatancujte si, stoupněte si na hlavu, ukažte jak se do toho dokážete opřít a užívat života!

Po skončení tohohle zábavného interaktivního procesu jsou ihned k dispozici záběry, které si můžete také ihned prohlédnout a vše vám také okamžitě nasdílíme. 

 

 

Co od vás potřebujeme.

Trochu času. Instalace a příprava nám zabere 50 minut, tak od vás budeme potřebovat přístup do objektu před konáním akce. A také potřebujeme trochu místa, ideálně minimálně 3 x 3 metry pro přístroj a související příslušenství. A zásuvku.

 

 

Co od nás můžete potřebovat vy.

Na dotaz můžeme dodat i fotografa, DJ, živou kapelu, osvětlení z naší nabídky, mikrofony nebo například mlhovače k dotvoření atmosféry. (V rámci dodaného standardu společně s Fotospinem dodáme základní osvětlení platformy)

 

Jak proběhne spolupráce.

Dejte nám vědět vaše požadavky a zeptejte se nás na cokoliv, co nebude jasné. Rádi se vším poradíme a vyladíme detaily tak, abychom poskytli komplexní službu na míru vašim požadavkům. Zarezervujeme termín, domluvíme smlouvu a fakturaci a hurá do akce!

 

Cena.

  • 2 hodiny zábavy za 12.000Kč včetně DPH
  • 4 hodiny zábavy za 14.000Kč včetně DPH
  • 4+ na dotaz

 

Co je v ceně.

  • Doprava po Praze, mimo Prahu +10Kč / km (cena za dopravu tam i zpět)
  • Instalace (potřebujeme 50 minutek před akcí, tento čas se nepočítá do času v ceníku)
  • Základní osvětlení platformy výkonnými LED světly
  • Párty obsluha (vždy minimálně 2 členové crew)
  • Okamžité mediální výstupy a přístup k nim přes QR nebo AirDrop, přístup do složky s veškerým obsahem
  • Bublifuková pistole, pistole na peníze a drobné rekvizitky

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.