My jsme tým FOTOVĚCÍ.

 

 

Všechno to začalo relativně nedávno, v roce 2020, za časů temných, koronavirových. Již delší dobu provozujeme dva shopy, jeden s módou Dreamstock.cz a druhý obchod s ručně vyráběnými dřevěnými stolky Treesome.cz. Potřebovali jsme vymyslet efektivní řešení pro focení našich vlastních produktových fotografií, obzvláště pro Treesome, kde každý vyrobený kus je originál a zaslouží si svou vlastní fotografii. Nakonec jsme se rozhodli, že to vyřešíme interním studiem a nákupem vlastní techniky.

Při nekonečném hledání jsme narazili na fantastické výrobce a distributory osvětlovací techniky a příslušenství pro fotografy. Zboží se nám velmi zalíbilo a neuvěřitelně nám s focením našich produktů pomohlo. Ušetřilo nám nejen spoustu času, ale i peněz. A tak jsme se rozhodli, že uděláme focení dostupnější pro všechny, kdo potřebují nafotit nejen své produktovky, stejně jako my, ale i pro amatéry, začínající fotografy nebo i další eshopy, firmy či profesionály. A protože jsme fotografické technice začali laicky říkat "fotověci", vznikl tak náš třetí eshop. Co je ale hlavní, tak nás fotověci moc baví a každý den nám dělá obrovskou radost, kolik nadšených a spokojených zákazníků nám dává pozitivní zpětnou vazbu. 

 

mceclip0-36

Fotka je z prvního focení v našem vlastním ateliéru pro Dreamstock.cz.

 

Začínali jsme ve starých prostorách v Řepích, odkud jsme v roce 2020 ještě naposledy expedovali všechny balíčky pod stromeček. Během krátké doby jsme se totiž neuvěřitelně rozrostli a protože nám prostory byly čím dál menší, rozhodli jsme se přesunout do většího. A tak jsme využili vánočních svátků a za provozu jsme komplet všechny eshopy přesunuli na aktuální adresu na Praze 5. 

 

Původní expediční sklad na Řepích. 

 

Nová výdejna na Praze 5. 

 

Nabídku neustále rozšiřujeme o nové produkty i služby. Fototechniku nejen prodáváme, ale i půjčujeme. Zároveň jsme začali expedovat na Slovensko, chystáme vlastní kamenný obchod v centru Prahy a ateliér s možností pronájmu pro veřejnost. Nabízíme kvalitní, ale zároveň levnou fototechniku, kterou si může dovolit každý. Klademe velký důraz na kvalitní zákaznickou podporu, rádi se vším poradíme, pomůžeme a produkty předvedeme na našem showroomu

 

Zdraví Léňa z oddělení menedžmentu Fotověcí 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení