My jsme tým FOTOVĚCÍ.

Vítejte na stránkách Fotověci.cz. Kdo jsme, co děláme a jak to vlastně celé vzniklo?

 

 

Všechno to začalo relativně nedávno, v roce 2020, za časů temných, coronavirových. Již delší dobu provozujeme dva shopy, jeden s módou Dreamstock.cz a druhý obchod s ručně vyráběnými dřevěnými stolky Treesome.cz. Potřebovali jsme vymyslet efektivní řešení pro focení našich vlastních produktových fotografií, obzvláště pro Treesome, kde každý vyrobený kus je originál a zaslouží si svou vlastní fotografii. Nakonec jsme se rozhodli, že to vyřešíme interním studiem a nákupem vlastní techniky.

Při nekonečném hledání jsme narazili na fantastické výrobce a distributory osvětlovací techniky a příslušenství pro fotografy. Zboží se nám velmi zalíbilo a neuvěřitelně nám s focením našich produktů pomohlo. Ušetřilo nám nejen spoustu času, ale i peněz. A tak jsme se rozhodli, že uděláme focení dostupnější pro všechny, kdo potřebují nafotit nejen své produktovky, stejně jako my, ale i pro amatéry, začínající fotografy nebo i další eshopy, firmy či profesionály. A protože jsme fotografické technice začali laicky říkat "fotověci", vznikl tak náš třetí eshop. Co je ale hlavní, tak nás fotověci moc baví a každý den nám dělá obrovskou radost, kolik nadšených a spokojených zákazníků nám dává pozitivní zpětnou vazbu. 

 

Fotka je z prvního focení v našem vlastním ateliéru pro Dreamstock.cz.

 

Začínali jsme ve starých prostorách v Řepích, odkud jsme v roce 2020 ještě naposledy expedovali všechny balíčky pod stromeček. Během krátké doby jsme se totiž neuvěřitelně rozrostli a protože nám prostory byly čím dál menší, rozhodli jsme se přesunout do většího. A tak jsme využili vánočních svátků a za provozu jsme komplet všechny eshopy přesunuli na aktuální adresu na Praze 5. 

 

Původní expediční sklad na Řepích. 

 

Nová výdejna na Praze 5. 

 

Nabídku neustále rozšiřujeme o nové produkty i služby. Fototechniku nejen prodáváme, ale i půjčujeme. Zároveň jsme začali expedovat na Slovensko, chystáme vlastní kamenný obchod v centru Prahy a ateliér s možností pronájmu pro veřejnost. Nabízíme kvalitní, ale zároveň levnou fototechniku, kterou si může dovolit každý. Klademe velký důraz na kvalitní zákaznickou podporu, rádi se vším poradíme, pomůžeme a produkty předvedeme na našem showroomu

 

Zdraví Lenka z oddělení menedžmentu Fotověcí