Gravírka GOHOME

Tak co, už jste si vybrali vhodnou gravírku? Pokud ne, mrkněte na náš článek, měl by pomoct s výběrem. A pokud si raději povídáte, dejte nám vědět, rádi se vším poradíme.

Tohle je ale článek hlavně pro ty, co už mají sice vybráno, ale neví jak dál. Pokud nemáte absolutně žádné zkušenosti ať už se samotným gravírováním nebo s konektivitou mezi gravírkou / PC / mobilem a zároveň na to nemáte určité vlohy, bude pravděpodobně chvilku trvat než se se strojem takříkajíc sžijete. Ne každý s tímto nechce ale ztrácet čas a proto jsme se rozhodli pomoct i po nákupu.

Každou novou gravírku, kterou uvedeme do nabídky postupně osobně testujeme a tak máme veškeré know-how, díky kterému můžeme poskytnout full servis od sestavení, přes připojení a instalaci vhodného software až po ukázku a test samotného gravírování.

 

Líbí? Pojďme si to popsat v praxi. Před nebo po nákupu nám dáte vědět se žádostí o servis "Gravírka GOHOME", na výběr máte 3 varianty.

1) Gravírku si necháte připravit na našem showroomu - náš technik ji pro Vás předem sestaví a předpřipraví, ukáže, provede jejími funkcemi a vy si ji poté můžete složenou jednoduše odvést s sebou. Cena této služby je 599 Kč vč DPH.

2) Doručovací adresa je do 20 km od naší provozovny. Gravírku si objednáte a dáte nám vědět. Náš technik ji pro Vás sestaví, doveze ve složeném stavu a na místě předvede. Za tuto službu si účtujeme 999 Kč vč. DPH a včetně dopravy.

 

mapasveta

 

3) Doručovací adresa je dále. Gravírku si objednáte a necháte doručit přepravcem. V takovém případě jsme na příjmu přes telefon, případně videohovor, náš zaškolený technik si připraví stejný stroj a postupně vás na dálku provede sestavením (pokud to přepravní podmínky dovolí, pošleme rovnou sestavené) a uvedením gravírky ve funkční stav. Cena této služby je 599 Kč vč DPH.

 

Na termínu provedení se vždy předem domluvíme tak, aby vám to vyhovovalo, nabízíme i večerní hodiny (samotná konzultace a předvedení bez sestavení trvá do hodinky). 

  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení