China Ball Kulatý Lampionový Softbox Bowens Mount

Neohodnoceno
Akce
China Ball Kulatý Lampionový Softbox Bowens Mount
–40 %
–40 % 1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Vyprodáno

O produktu

Rychlorozkládací softbox je primárně určený pro záblesková světla nebo reflektory s přichycením typu BOWENS MOUNT a je skvělým pomocníkem nejen na cesty pro focení v exteriéru, ale i v ateliéru. Tvar softboxu je podobný lampionu, je konstruován tak, aby byl přechod světla co nejvíce plynulý, bez viditelných ostrých hran a to i díky difuzní látce, která světlo propustí do všech stran. Konstrukce je zároveň velmi pevná, stabilní a jednoduchá na rychlé složení a rozložení. Softbox se nasadí na světlo, které můžete připevnit na stativ. Světlo ani stativ nejsou součástí produktu.

Softbox určitě doporučujeme na fotografování portrétů, celých postav či focení fashion na modelkách.

  • Průměr softboxu: 65 cm
  • Rozměr pro usazení světla: 9,5 cm
  • Typ přichycení: Bowens Mount
  • Difuzní plátno: odnímatelné

Obsah balení

  • 1x kovová konstrukce
  • 1x difuzní plátno
  • 1x přenosné pouzdro

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: X5/1
Kategorie: Příslušenství
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.