Druhá Jakost Photo Box Foto Fotobox Studio Fotostudio Fotostan Stan 80 cm

1 hodnocení
Rozbaleno
539 4 sni mek obrazovky 2021 02 24 v 15 29 18
–24 %
–24 % 3 099 Kč 2 561,16 Kč bez DPH
Vyprodáno

O PRODUKTU

Perfektní volba pro profi produktové fotografie bez starostí. Celý stan máte složený / rozložený do pár minut a tím máte vyřešeno komplet vlastní "fotostudio" pro focení menších produktů. Fotit můžete přirozeně z přední otevřené strany (dá se zavřít na zip) nebo můžete využít i otvíratelný otvor z vrchní části stanu pro fotky z topu.

Fotostan velikosti 80 cm má pevné kovové tyčky, které je nutné sestavit a na ně lze připnout celou konstrukci pomocí zipu. Složení zabere cca 5 - 10 minut. Obsahuje bílé a černé PVC pozadí. PVC má výhodu, že lze snadno čistit, neleskne se, je rovné a nemusí se žehlit.  

Fotostan není vybavený osvětlením, můžete si pořídit LED pásky dle vlastní potřeby. Bílé plátno je na kraji mírně poškozené. Pokud byste potřebovali fotostan s osvětlením, mrkněte do naší další nabídky

 

DOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

 

 

Kód Kód: 1947
Kategorie: Výprodej %
Položka byla vyprodána…