Druhá Jakost Photo Box Foto Fotobox Studio Fotostudio Fotostan Stan 80 cm

Neohodnoceno
Rozbaleno
539 4 sni mek obrazovky 2021 02 24 v 15 29 18
–24 %
–24 % 3 099 Kč 2 561,16 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Perfektní volba pro profi produktové fotografie bez starostí. Celý stan máte složený / rozložený do pár minut a tím máte vyřešeno komplet vlastní "fotostudio" pro focení menších produktů. Fotit můžete přirozeně z přední otevřené strany (dá se zavřít na zip) nebo můžete využít i otvíratelný otvor z vrchní části stanu pro fotky z topu.

Fotostan velikosti 80 cm má pevné kovové tyčky, které je nutné sestavit a na ně lze připnout celou konstrukci pomocí zipu. Složení zabere cca 5 - 10 minut. Obsahuje bílé a černé PVC pozadí. PVC má výhodu, že lze snadno čistit, neleskne se, je rovné a nemusí se žehlit.  

Fotostan není vybavený osvětlením, můžete si pořídit LED pásky dle vlastní potřeby. Bílé plátno je na kraji mírně poškozené. Pokud byste potřebovali fotostan s osvětlením, mrkněte do naší další nabídky

 

DOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

 

Kód Kód: 1947
Kategorie: Výprodej %