Podstavec Dřevěné Dubové Kulaté Přírodní Prkénko Dekorace na Focení

Neohodnoceno
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Vyprodáno

O produktu

Poctivé přírodní prkénko z dubu je ideálním pomocníkem pro dekorativní focení menších předmětů. Každý kousek je originál, různé kousky máme vyfocené v nabídce. Mohou disponovat prasklinami a lehkými nerovnostmi po povrchu. Jedná se o čistě přírodní materiál, který je ale samozřejmě ručně vybroušen, namořen přírodním olejem, vše z našeho hobby eshopu Treesome.cz. Průměr kolečka se pohybuje mezi 25 - 30 centimetry a tloušťka 2,5 centimetru. Prkénko je to dekorační / servírovací. Můžete ho použít například jako podstavec pod květináč, na servírování sýra / šunky / ovoce atd.. Sekat maso na něm ale nedoporučujeme :)

Perfektně může posloužit spolu s otočnými podstavci, kdy můžete tvořit 360° fotografie nebo videa. Pokud byste chtěli fotit produkty a zviditelnit přitom i své logo, pak může být perfektním doplňkem gravírovací stroj, kterým si můžete logo do prkénka laserem vypálit.

  • Materiál: přírodní dub
  • Rozměry: 25-30 cm
  • Tloušťka: cca 2,5 cm

Obsah balení

  • 1x dubové prkénko

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: B12/1
Kategorie: Otočné podstavce
Položka byla vyprodána…

Fotověci vysazují stromky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít vás budeme informovat.