Wainlux K6 CNC Gravírka Laserový Gravírovací Stroj Plotr 3000 mW

39 hodnocení
–7 % 5 999 Kč 4 957,85 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

CNC gravírka Wainlux s výkonem laseru 3000 mW je bez dna, vzdor velmi kompaktnímu tělu (které vám přijde už kompletně složené) tak můžete gravírovat i objemnější předměty. Tento fakt dělá z tohoto stroje velmi flexibilní, jednoduché a rychlé řešení pro gravírování širokého portfolia materiálů. Lze gravírovat logo nebo obrázek na dřevo (od překližky až po tvrdý dubový masiv), plast, kůži, papír či gumu.

Konstrukce gravírky je celokovová, šroubovací, stabilní, bez dna a zajišťuje, aby byl pohyb v ose X-Y co nejpřesnější. Gravírka je vhodná pro domácí kutilství, nikoliv pro průmyslové použití.

Gravírka nemůže vyrýt kov, akryl či podobný materiál, na to její výkon nestačí a doporučujeme mrknout po jiném modelu v naší nabídce. Gravírka podporuje verzi aplikace pro Android, iOS a Windows, software je na flashce, která je součástí balení.

Na rozdíl od dalších kompaktních gravírek má tato navíc k dispozici bluetooth konektivitu, vlastní appku pro smartphone nebo praktický větráček, který osvětrává spodiny.

 • Gravírovací plocha: 80x80 mm
 • Váha: 0,6 kg
 • Rozměry gravírky: 17,2 x 17,2 x 16,2 cm
 • Materiál: ABS
 • Výkon laseru: 3000 mW
 • Laserový software: Wainlux (zdarma součástí balení)
 • Příkon: AC 110-220V
 • Fotoveci jsou oficiálním distributorem WAINLUX, poskytujeme záruční i pozáruční servis a poradenství

Dokumentace

Obsah balení

 • 1x gravírovací stroj
 • 1x kabel USB
 • 1x napájecí kabel
 • 1x flashka
 • 1x testovací materiál

Bezpečnost

Tento CNC gravírovací stroj je bezpečnostní třídy 4 a může způsobit vážné a trvalé poškození nebo úplnou ztrátu zraku, popálení a jiné úrazy. Nikdy se nekoukejte přímo do laseru a to ani s ochrannými brýlemi. Využívejte vždy přiložené bezpečnostní sklíčko. Nenechávejte se strojem pracovat děti. Odražený paprsek na vzdálenost několika metrů může způsobit slepotu. Zároveň může odraz laseru způsobit vznícení některých materiálů a hrozí tak vznik požáru. Nikdy tak nenechávejte přístroj bez dozoru a po použití ho vždy vypněte, nejlépe ze zdroje napájení.

Showroom

Zboží si můžete pickupnout osobně každý všední den v Praze na Nádražní 349/3. Máte k tomuto produktu technické dotazy a chtěli byste ho předvést? Na adrese máme specializovaný showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

Kód Kód: A91/1
Kategorie: Gravírky
Max rychlost: 80-200 mm/s
Max výkon: Až 10 W
Mobilní aplikace: Ano

Promo video

Ukázka gravírování

Nevyplňujte toto pole:
AZ Avatar autora N/A 12.6.2023 21:02
Dobrý den. Je tato gravírka (K6) kompatabilní se softwarem lightburn a lasergrbl? Děkuji.
Odpovědět
AZ Avatar autora N/A 14.6.2023 11:08
Dobrý den, Wainlux K6 je kompatibilní pouze s programem, který je na flash disku součástí balení. Nejedná se však o lightburn, či laser grbl.

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.