Happy Feet Nožičky pro Ortur Laser Master 3 Gravírku Plotr

Neohodnoceno
1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Nástavbové nožičky pro model Ortur Laser Master 3 jsou perfektním pomocníkem pro ty z vás, kteří gravírují s otočným válcem, který je potřeba vložit do jinak relativně nízké konstrukce. Lze je ale využít i jen tak, v případě objemnějších / vyšších předmětu.

Ortur je mladá progresivní značka specializující se pouze na výrobu laserových přístrojů. Díky tomuto úzkému zaměření můžete očekávat opravdu precizní dílenské zpracování a intuitivní ovládání. Jsme oficiální distributoři v ČR a prodejem této značky se zabýváme dlouhodobě, můžete se na nás tak spolehnout v rámci před i po nákupního poradenství a servisu.

Obsah balení

  • 4x nožky a příslušenství k instalaci

Showroom

Zboží si můžete pickupnout osobně každý všední den v Praze na Nádražní 349/3. Máte k tomuto produktu technické dotazy a chtěli byste ho předvést? Na adrese máme specializovaný showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

Kód Kód: B84/1
Kategorie: Příslušenství

Fotověci vysazují stromky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít vás budeme informovat.