K&F CONCEPT Foto Stativ Flexibilní Tripod 160 cm, 8 kg

Neohodnoceno
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Tělo stativu je z opravdu robustní slitiny hliníku a je velmi stabilní. Stativ má oboustranný středový sloup, takže se v případě potřeby můžete dostat opravdu blízko k zemi. Tato funkce je speciálně navržena pro makrofotografii. Velkou výhodou tohoto stativu je minimální výška 39 cm. Snadno se tak vejde do batohu či brašny (součást balení). Stativ má zabudovanou kvalitní kulovou dvouprvkovou 360° hlavu a nohy se čtyřmi sekcemi, což pomáhá pro panoramatické fotografie. Srovnat do váhy pomůže také integrovaná vodováha umístěná na hlavici. K hlavici lze díky rychloupínací destičce s 1/4 šroubem velmi pohodlně připojit kameru, fotoaparát nebo i telefon (držák na telefon není součástí balení)

Minimální výška je 39 cm a maximální 160 cm. Nosnost stativu je 8 kg. Hmotnost produktu je 1,16 kg. Minimální výška je 39 cm a maximální 160 cm.

OBSAH BALENÍ

  • 1x stativ
  • 1x kulová hlava s destičkou
  • 1x brašnaDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: B82/1
Kategorie: Tripody