K&F CONCEPT Foto Stativ Flexibilní Tripod 160 cm, 8 kg

28 hodnocení
Akce
K&F CONCEPT Foto Stativ Flexibilní Tripod 160 cm, 8 kg
–18 %
–18 % 1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Tělo stativu je z opravdu robustní slitiny hliníku a je velmi stabilní. Stativ má oboustranný středový sloup, takže se v případě potřeby můžete dostat opravdu blízko k zemi. Tato funkce je speciálně navržena pro makrofotografii.

Velkou výhodou tohoto stativu je minimální výška 39 cm. Snadno se tak vejde do batohu či brašny (součást balení). Stativ má zabudovanou kvalitní kulovou dvouprvkovou 360° hlavu a nohy se čtyřmi sekcemi, což pomáhá pro panoramatické fotografie. Srovnat do váhy pomůže také integrovaná vodováha umístěná na hlavici. K hlavici lze díky rychloupínací destičce s 1/4 šroubem velmi pohodlně připojit kameru, fotoaparát nebo i telefon (držák na telefon není součástí balení)

  • Minimální výška: 39 cm
  • Maximální výška: 160 cm
  • Nosnost stativu: 8 kg
  • Hmotnost stativu: 1,16 kg

Obsah balení

  • 1x stativ
  • 1x kulová hlava s destičkou
  • 1x brašna

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: B82/1
Kategorie: Tripody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.