46 cm průměr 18"- Kruhové Foto Světlo Fotografický Kruh Video Ring + 3x Holder - Bez Stativu

27 hodnocení
Akce
46 cm průměr 18"- Kruhové Foto Světlo Fotografický Kruh Video Ring + 3x Holder - Bez Stativu
–13 %
–13 % 1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Velké kruhové světlo s průměrem 46 cm je bez stativu (lze dokoupit v naší nabídce - kategorie stativy). Je vhodné jako klasické stálé světlo do ateliéru na focení, natáčení self videa nebo třeba i jako světlo na líčení. Součástí je praktický dálkový ovladač, se kterým můžete měnit jas a barvu od teplého tónu po studený, a zároveň lze ovládat přímo na kruhu. Společně s možnostmi všelijakého úhlového nastavení světla, se tak stává opravdu flexibilním přisvětlovačem. Napájet lze pomocí kabelu rovnou ze sítě a velkou výhodou je, že kruh má zabudované 2 USB připojení, díky kterým můžete rovnou dobíjet telefony, které mohou držet tři držáky. V takovém případě je světlo opravdu maximálně flexibilní. Celý komplet je Plug and Play, ihned připraven k uvedení do provozu. Světelný kruh lze naklápět dopředu a dozadu dle vašich potřeb.

Pokud byste do kruhu potřebovali umístit fotoaparát, pak stačí dokoupit adaptér "male to male" a kulovou stativovou hlavu. K light ringu doporučujeme přikoupit Bluetooth dálkovou spoušť pro pohodlné pořizování snímků.

  • Selfie ring má 18 palců, tj 46 cm
  • Výkon 65 W (orientační přepočet 3600 lm)
  • 480 ks LED diod
  • Barevná teplota: 3200 - 5600 K (3 odstíny - teplá, neutrální, studená)
  • RA >95
  • Nastavení jasu a barvy
  • Rozpětí držáků na telefon: až 8,7 cm

OBSAH BALENÍ

NÁVOD NA SLOŽENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN39/45
Kategorie: Kruhová