LED Světlo Panel 2200 lm + Stativ 200 cm

Neohodnoceno
Akce
LED Světlo Panel 2200 lm + Stativ 200 cm
–17 %
–17 % 2 799 Kč 2 313,22 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Výkonný LED panel je skvělým přisvětlovačem nejen pro vnitřní prostory, ale i pro venkovní. LED panel se může nabíjet pomocí Li-ion baterií (nejsou součástí balení). Ve vnitřních prostorách pak můžete panel napájet přímo z elektriky. LED panel je vybavený dotykovým LCD displejem, kde se ukazuje nejen stav baterie (baterie není součástí), ale také počet lumenů a % hodnota svítivosti. Nejnižší hodnota je 400 lm, následně lze postupně zvyšovat o 200 lm až na hodnotu 2200 lm. LED panel je osazen 600 kusy LED diod na které můžete dát bílý nebo oranžový difuzor pro nastavení barevné teploty světla. Praktické jsou také odrazné směrovky, díky kterým si můžete nastavit úhel světla dle potřeby.

Celý LED panel je usazen na dvoumetrovém stativu a pomocí kulové stativové hlavy můžete světlo naklápět do různých úhlů. Světlo spolehlivě osvětlí jak detail u produktového focení, tak portréty nebo celé postavy. Foto ani video není problém.

  • 600 ks LED diod
  • 2200 lm
  • 3200/5500 K
  • bílý a oranžový filtr
  • Rozměr panelu: 25 x 18 cm

Obsah balení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN126/140
Kategorie: LED

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.