Mini LED Lampička na Stůl

Neohodnoceno
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem, do 7 dní

O produktu

Mini LED lampička má kovový krk, který je neuvěřitelně flexibilní. Lampu tak můžete nastavit do jakéhokoliv požadovaného úhlu osvícení. Tělo lampičky je plastové, ale bytelné. Lampička je velmi skladná, měří pouze 19,5 cm na výšku a 9 cm na šířku, přičemž výška lze upravit díky flexibilnímu krku. Lampičku si tak můžete vzít kamkoliv i na cesty, a to i díky tomu, že funguje na 3 tužkové baterie AAA (baterie nejsou součástí balení). Lampičku ale můžete položit na noční stolek, pracovní stůl nebo ji využít jako malé přisvícení při focení drobných detailů.

Obsah balení

  • 1x mini LED lampička

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: S6/1
Kategorie: LED

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.