Mini Rychloupínací Destička Rychlospojka s Podstavcem

Neohodnoceno
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Stativová rychloupínací destička je dodávaná včetně platformy a vodováhy. Destička je vhodná k různým druhům stativů. Můžete na ní upevnit fotografické zařízení s 1/4 závitem. Destičku můžete využít k tomu, abyste nemuseli jednotlivá zařízení odmontovávat a jen je rychle vyměnili. Stačí fotoaparát rychle uvolnit od platformy, která zůstane připevněná na stativu. Na platformu můžete samozřejmě upevnit i jinou rychloupínací destičku a střídat je s různými zařízeními.

  • Materiál: plast + kov
  • Rozměry destičky: 4 x 4 cm
  • Rozměry platformy: 5 x 7 cm
  • Max. nosnost: 2 kg
  • Rychloupínací destička má 1/4 šroub a 1/4 závit

Obsah balení

  • 1x rychloupínací destička
  • 1x platforma

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: A80/1
Kategorie: Držáky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.