Mobilní Duální Kondenzátorový Mikrofon USB-C

26 hodnocení
Akce
Mobilní Duální Kondenzátorový Mikrofon USB-C
–10 %
–10 % 449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Citlivý duální kondenzátorový mikrofon s koncovkou USB-C je velmi malý a tak neuvěřitelně přenosný a skladný. Zároveň je dynamický a má širokou frekvenční odezvu. Je skvělým doplňkem při natáčení videí a nahrávání kvalitního zvuku v rušném prostředí, jelikož eliminuje hluk prostředí a nahrává pouze váš hlas. Využijete ho při rozhovorech, videokonferencích, online webinářích, nahrávání podcastů či písniček, apod. Výhodou mikrofonu je navíc klip, můžete si tak mikrofon připnout na oblečení.

Koncovka mikrofonu je USB-C. Můžete ho tak připojit do telefonu, kamery nebo do jiného zařízení s koncovkou USB-C. Pokud vaše zařízení nemá výstup pro USB-C, můžete si pořídit stejný mikrofon s koncovkou jack 3,5 mm.

  • Velikost: 400x118x45 mm
  • Nahrávání zvuku všemi směry
  • Délka kabelu: 2 m
  • Signál/šum: > 36dB
  • Koncovka: USB-C

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN94/108
Kategorie: Kabelové mikrofony

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.