Teleskopická Tyč Stojan Držák na Stůl Desku 60 cm

Neohodnoceno
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Teleskopická tyč na stůl s 1/4 šroubem na konci je praktickým společníkem pro upevnění např. kruhového světla, držáku na telefon nebo DSLR a další techniky.

Svorka pro montáž na stůl s protiskluzovou ochrannou podložkou může připevnit stojan k většině stolů, čelu postele, nočnímu stolku, kuchyňské lince atd. Použít ho tak můžete na živé vysílání, videokonference, nahrávání videí, produktovou fotografii apod. Svorka má rozpětí až 5 cm a při odšroubování vnějších šroubů lze zvětšit až na 9 cm. Nosnost tyče má 2 kg.

Instalace je snadná a stojan nezabere téměř žádné místo. Je vyrobený z bytelné hliníkové slitiny s pevnými spoji, nemusíte se tak bát, že by nebyl stabilní. Tyč lze vysunout až do výšky 60 cm. Pokud byste potřebovali zařízení na stojanu nastavit do nějakého úhlu, pak doporučujeme přikoupit adaptér kulové stativové hlavy. Díky ní můžete připevněné zařízení otočit až o 360°.

  • Materiál: hliníková slitina + plast
  • 1/4 šroub
  • Šířka svorky: max. 5 - 9 cm
  • Délka: min. 35 cm, max. 60 cm

OBSAH BALENÍ

  • 1x stojanDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: W7/1
Kategorie: Držáky